یوسفی به مدال برنز پرتاب دیسک زنان رسید خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

یوسفی به مدال برنز پرتاب دیسک زنان رسید خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

53 18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 - عاطفه نقوی - شطرنج 21 - امید کریمی - شطرنج 22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی 23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی 24 - وحید نوری - جودو 25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1 26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36 30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه 32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه 35- مهدی علیزاده 36- حامد امیری 37 - تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 - علی نجیمی - دوی 400 متر 39 - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی ، در ادامه‌ رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی 2018، ژیلا یوسفی نماینده کشورمان در ماده پرتاب دیسک زنان کلاس F41.42 به مصاف حریفانش رفت که با ثبت رکورد 16.22 موفق به کسب مدال برنز شد. نمایندگان چین با 19.74 و چین با 26.12 مدال‌های طلا و نقره این ماده را گرفتند. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند 1 شاهین ایزدیار شنا 2 ساره جوانمردی تپانچه 50 متر P4 3 رقیه شجاعی تفنگ بادی ایستاده 10 متر 4 علیرضا قلعه ناصری پرتاب دیسک 5 یونس سیفی پور پرتاب وزنه کلاس F32 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد 7 امیر جعفری وزنه بردارری 59 کیلوگرم 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی 1500 متر 9 وحید علی نجیمی دوومیدانی 200 متر 10 مهدی اولاد ماده پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی پرتاب وزنه 12 ساره جوانمردی تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10 14 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 بتول جهانگیری پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسند امیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 عاطفه نقوی شطرنج 21 امید کریمی شطرنج 22 علیرضا مختاری دوومیدانی 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی 24 وحید نوری جودو 25 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 26 احسان موسی نژاد جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27 شاهین ایزدیار ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 عارف بهاروند ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 عارف بهاروند پرتاب وزنه کلاس F36 30 شاهین ایزدیار 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 مهناز امینی پرتاب نیزه 32 امید ظریف صنایع ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 آرزو حکیمی پرتاب وزنه 35 مهدی علیزاده 36 حامد امیری 37 تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 علی نجیمی دوی 400 متر 39 سجاد محمدیان پرتاب وزنه نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 حسین خرسندامیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 فاطمه برقول شطرنج 20 لیلا زارع‌زاده برنز 21 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 23 قاسمی دوی 400 متر کلاسT37 24 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 25 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 27 محسن کائیدی 28 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک

1397/07/19 4:43 PM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

پرویز هادی صاحب مدال برنز شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

پرویز هادی صاحب مدال برنز شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

هشت ساعت پیش
برنز سنگین‌وزن جهان به هادی رسید. 2 برنز ایران در پایان 4 وزن نخست

برنز سنگین‌وزن جهان به هادی رسید. 2 برنز ایران در پایان 4 وزن نخست

هشت ساعت پیش
حسن یزدانی به مدال برنز جهان رسید. اولین مدال برای کشتی آزاد ایران

حسن یزدانی به مدال برنز جهان رسید. اولین مدال برای کشتی آزاد ایران

نه ساعت پیش
برد ارزشمند اخمت گروزنی با محمدی ورزش سه

برد ارزشمند اخمت گروزنی با محمدی ورزش سه

نه ساعت پیش
تساوی یاران گوچی برابر صدرنشین قبرس ورزش سه

تساوی یاران گوچی برابر صدرنشین قبرس ورزش سه

ده ساعت پیش
میلان اینتر؛ هر دو تیم به دنبال 300 ورزش سه

میلان اینتر؛ هر دو تیم به دنبال 300 ورزش سه

ده ساعت پیش
رویای فینال برای عزت رنگ باخت ورزش سه

رویای فینال برای عزت رنگ باخت ورزش سه

یازده ساعت پیش
رونمایی از قرعه آخرین شاگردان خادم در بوداپست ورزش سه

رونمایی از قرعه آخرین شاگردان خادم در بوداپست ورزش سه

یازده ساعت پیش
توضیح سرپرست ملوان در مورد عکس خبرساز. اشتباه عجیب رامین رضاییان خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

توضیح سرپرست ملوان در مورد عکس خبرساز. اشتباه عجیب رامین رضاییان خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

دوازده ساعت پیش
تماس تلفنی پروین با پرسپولیسی ها. احتمال حضور سلطان در بازی با السد

تماس تلفنی پروین با پرسپولیسی ها. احتمال حضور سلطان در بازی با السد

دوازده ساعت پیش
گلیج و امامی حریفان خود را شناختند. باز‌هم قرعه سخت برای آزادکاران ایران

گلیج و امامی حریفان خود را شناختند. باز‌هم قرعه سخت برای آزادکاران ایران

سیزده ساعت پیش
تمرین ملوانان با حضور مازیار و پژمان و هواداران ورزش سه

تمرین ملوانان با حضور مازیار و پژمان و هواداران ورزش سه

چهارده ساعت پیش
شجاعیان روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم

شجاعیان روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم

چهارده ساعت پیش
لیگ یک. جشنواره گل در ورزشگاه پارس شیراز ورزش سه

لیگ یک. جشنواره گل در ورزشگاه پارس شیراز ورزش سه

چهارده ساعت پیش
تصمیم برانکو تغییر کرد. یک بازیکن به جمع سرخپوشان اضافه شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

تصمیم برانکو تغییر کرد. یک بازیکن به جمع سرخپوشان اضافه شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

چهارده ساعت پیش
در روز دوم بوداپست؛ 2 فینالیست می خواهیم ورزش سه

در روز دوم بوداپست؛ 2 فینالیست می خواهیم ورزش سه

چهارده ساعت پیش
عالیشاه بازی با السد قطر را از دست داد ورزش سه

عالیشاه بازی با السد قطر را از دست داد ورزش سه

چهارده ساعت پیش
طوفان کریمی در بوداپست با برد قاطع حریف روس

طوفان کریمی در بوداپست با برد قاطع حریف روس

پانزده ساعت پیش
مقصودی از رقابت‌های جهانی کشتی آزاد حذف شد

مقصودی از رقابت‌های جهانی کشتی آزاد حذف شد

پانزده ساعت پیش
مقصودی دومین حذف‌شده کشتی ایران در رقابت‌های جهانی

مقصودی دومین حذف‌شده کشتی ایران در رقابت‌های جهانی

پانزده ساعت پیش