کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز برای ایستادن بر سکوی سوم قاره کهن

BornaNews

کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز برای ایستادن بر سکوی سوم قاره کهن

اسامی کامل مدال اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی ها در زیر آمده است: مدال آوران طلا: 1 – شاهین ایزدیاد – شنا – کلاس S10 2- یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس 3-رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1S32 4- ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 5-وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 8 عذرا مهدوی کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 9 امیر جعفری وزنه برداری دسته پنجم 69 کیلوگرم 10 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 11-مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13-بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 14-شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 15 روح الله رستمی وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم 16-فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 17 حسین خرسند امیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19-تیم شطرنج بانوان B2-B3 20-عاطفه نقوی شطرنج B2-B3 21 امید کریمی شطرنج B2-B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30-مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو) 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33-34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54-55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40-حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 – الناز دارابیان – پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 – سامان پاکباز – پرتاب دیسک کلاس F12 43 – پیمان نصیری – دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 – سیدحامد صلحی پور – وزنه برداری دسته 97 کیلوگرم 45 – تیم شطرنج بانوان – کلاس B3 – B2 46 – تیم گلبال مردان 47 – سیامند رحمان – وزنه برداری دسته 107 کیلوگرم 48 – شاهین ایزدیار – شنا – 100 متر کرال پشت 49 – عشرت کردستانی – پرتاب وزنه 50- حامد امیری – پرتاب نیزه 51- تیم ملی بسکتبال با ویلچر مدال آوران نقره: 1-جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک 2- علی الفت نیا – دو و میدانی 200 متر 3- زهرا صالحی – پرتاب نیزه 4- هاجر صفرزاده – دوی 200 متر کلاس T22 5- نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F11 6- سامان پاکباز – کلاس F12 پرتاب وزنه 7- سمیرا ارم – تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 8- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت‌ها با 212 ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز مجموع 136 مدال شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سومین دوره بازی‌های پارآسیایی که به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزار شد، امروز با برگزاری فینال بسکتبال با ویلچر مردان به عنوان آخرین مسابقه این رویداد ورزشی به پایان رسید. کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت‌ها با 212 ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب 51 طلا، 42 نقره و 43 برنز مجموع 136 مدال شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد. شاهین ایزدیار شناگر کشورمان در این دوره از مسابقات 6 طلا و یک نقره گرفت و رکورد جالبی از خود به نمایش گذاشت. این رتبه در حالی به دست آمد که چین و کره جنوبی بالاتر از کاروان ایران ایستادند، البته اختلاف با کره جنوبی نیز بسیار کم بود. اسامی کامل مدال اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی‌ها در زیر آمده است مدال آوران طلا 1 – شاهین ایزدیاد – شنا – کلاس S10 2 یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس 3 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1S32 4 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 5 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 9 امیر جعفری وزنه‌برداری دسته پنجم 69 کیلوگرم 10 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 11 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 14 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 17 حسین خرسند امیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج بانوان B2 B3 20 عاطفه نقوی شطرنج B2 B3 21 امید کریمی شطرنج B2 B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی‌نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان تیم میکس ریکرو 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33 34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54 55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 – الناز دارابیان – پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 – سامان پاکباز – پرتاب دیسک کلاس F12 43 – پیمان نصیری – دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 – سیدحامد صلحی پور – وزنه‌برداری دسته 97 کیلوگرم 45 – تیم شطرنج بانوان – کلاس B3 – B2 46 – تیم گلبال مردان 47 – سیامند رحمان – وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 48 – شاهین ایزدیار – شنا – 100 متر کرال پشت 49 – عشرت کردستانی – پرتاب وزنه 50 حامد امیری – پرتاب نیزه 51 تیم ملی بسکتبال با ویلچر مدال آوران نقره 1 جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک 2 علی الفت نیا – دو‌و‌میدانی 200 متر 3 زهرا صالحی – پرتاب نیزه 4 هاجر صفرزاده – دوی 200 متر کلاس T22 5 نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F11 6 سامان پاکباز – کلاس F12 پرتاب وزنه 7 سمیرا ارم – تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 8 هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 9 مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 10 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 11 زهرا نعمتی در ریکرو 12 فریبا زنده بودی – شطرنج 13 بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه 14 جلیل باقری – پرتاب دیسک 15 یوسف یوسفی – وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 16 علی‌اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه 17 – تیم شطرنج مردان 18 – تیم شطرنج بانوان 19 – اسدالله عظیمی – دوومیدانی 20 نادر مرادی – وزنه‌برداری 21 – هاشم رستگاری – دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری – پرتاب وزنه 24 – هاجر صفرزاده – دوی 400 متر کلاس T12 25 – تیم جودوی نابینایان 26 – شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 – محمد خالوندی – پرتاب نیزه 28 – فائزه کرمانی – پرتاب نیزه کلاس F33.34 29 – مسعود حیدری – پرتاب دیسک کلاس F12 30 مرضیه صدقی – پرتاب وزنه کلاس F54 31 – فرشته مرادی – پرتاب وزنه ماده F34 32 – هرمز سیدی – پرتاب نیزه کلاس F37.38 33 – داودعلی قاسمی – دوومیدانی – دوی 100 متر – کلاس T13 34 – محمدرضا خیرالله‌زاده – جودو وزن 100 کیلوگرم 35 – تیم تیراندازی – میکس کامپوند 36 – امان الله پاپی – پرتاب نیزه 36 – محسن کائیدی – پرتاب نیزه 37 – ملیحه صفایی – شطرنج 38 – فاطمه برقول – شطرنج 39 – تیم شطرنج بانوان – کلاس B1 40 علی‌اکبر غریب شی – وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 41 – منصور پورمیرزایی – وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 42 – عبدالرضا جوکار – پرتاب نیزه مدال آوران برنز 1 علی امیدی – دوومیدانی 2 امید ظریف صنایع دوومیدانی 200 متر کلاس T13 3 داودعلی قاسمی – دوومیدانی 200 متر کلاس T3 4 احمد اجاقلو – دوومیدانی – 200 متر 5 عذرا مهدوی‌کیا – پرتاب نیزه کلاس F12.13 6 سولماز بازرگان – پرتاب دیسک 7 مسعود حیدری – کلاس F12 پرتاب وزنه 8 حمزه محمدی – وزنه‌برداری 9 مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 10 امید ظریف – دوومیدانی 11 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 12 فاطمه برقول – شطرنج 13 لیلا زارع‌زاده – برنز 14 سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه 15 زهرا برناکی – پرش طول 16 حسن جان فشان – تنیس روی میز 17 حامد امیری پرتاب دیسک 18 میثم بنی طبا – جودو 60 کیلوگرم 19 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 20 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 21 – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان 22 – فرهاد کهریزی – دوی 400 متر کلاس T36 23 – هاجر صفرزاده – ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 28 – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 25 – ژیلا یوسفی – پرتاب دیسک 26 – بتول جهانگیری – پرتاب نیزه کلاس F33.34 27 – تیم ملی گلبال بانوان 28 – امین عبدل پور – ماده 1500 متر مردان 29 – شهلا حدیدی – پرتاب وزنه کلاس F54 30 جواد حردانی – پرتاب نیزه کلاس F37.38 31 – احمد اجاقلو – دوومیدانی – دوی 100 متر 32 – علیرضا مختاری – دوومیدانی – پرتاب دیسک 33 – محمد خالوندی – پرتاب دیسک 34 – امیر خسروانی – دوومیدانی – پرش طول کلاس T12 35 – امیر جعفری – جودو وزن 73 کیلوگرم 36 – فریبا زنده بودی – شطرنج 37 – سامان رضی – وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 38 – محمدحسین کریمی – شنای 50 مترال کرال سنیه 39 – میکائیل دیانی – دوومیدانی – دوی 5 هزار متر 40 پروین مقدم – پرتاب وزنه کلاس F55 41 – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F32 42 – فریبا زنده بودی – شطرنج

تصاویر

1397/07/21 10:46 AM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

شروع تمرینات تیم ملی در قطر عکس ورزش سه

شروع تمرینات تیم ملی در قطر عکس ورزش سه

دو ساعت پیش
تیم ملی فوتبال به دوحه رسید

تیم ملی فوتبال به دوحه رسید

چهار ساعت پیش
تیم ملی وارد قطر شد عکس ورزش سه

تیم ملی وارد قطر شد عکس ورزش سه

پنج ساعت پیش
طلایی و توکلیان؛ سرمربیان جدید پایه‌های کشتی ورزش سه

طلایی و توکلیان؛ سرمربیان جدید پایه‌های کشتی ورزش سه

شش ساعت پیش
لیگ قهرمانان ورزش سه

لیگ قهرمانان ورزش سه

شش ساعت پیش
قول عرب برای حل مشکلات مالی بازیکنان ورزش سه

قول عرب برای حل مشکلات مالی بازیکنان ورزش سه

هفت ساعت پیش
قرعه کشی لیگ اروپا انجام شد. مدعیان حریفان خود را شناختند

قرعه کشی لیگ اروپا انجام شد. مدعیان حریفان خود را شناختند

هفت ساعت پیش
سرمربی تیم‌های کشتی آزاد جوانان و نوجوانان انتخاب شدند

سرمربی تیم‌های کشتی آزاد جوانان و نوجوانان انتخاب شدند

هفت ساعت پیش
کرانچار شاید این آخرین فرصت حضور فوتبال در المپیک باشد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

کرانچار شاید این آخرین فرصت حضور فوتبال در المپیک باشد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

هشت ساعت پیش
بازیکن سابق پرسپولیس در لیست شفر و استقلال نیست

بازیکن سابق پرسپولیس در لیست شفر و استقلال نیست

ده ساعت پیش
کی روش می خواهیم قلب‌ها را تسخیر کنیم ورزش سه

کی روش می خواهیم قلب‌ها را تسخیر کنیم ورزش سه

یازده ساعت پیش
غفوری امیدوارم جهانبخش به جام ملت‌ها برسد ورزش سه

غفوری امیدوارم جهانبخش به جام ملت‌ها برسد ورزش سه

یازده ساعت پیش
خداحافظی رسمی مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس از فوتبال ورزش سه

خداحافظی رسمی مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس از فوتبال ورزش سه

یازده ساعت پیش
پرسپولیسی ها اعتصاب کردند ایسنا

پرسپولیسی ها اعتصاب کردند ایسنا

یازده ساعت پیش
رضاییان دوست داریم با برزیل بازی کنیم اما نمی شود

رضاییان دوست داریم با برزیل بازی کنیم اما نمی شود

یازده ساعت پیش
نوراللهی شانس قهرمانی داریم ایسنا

نوراللهی شانس قهرمانی داریم ایسنا

یازده ساعت پیش
ترابی انتظار‌ها از تیم ملی بالاست

ترابی انتظار‌ها از تیم ملی بالاست

یازده ساعت پیش
محمود زاده خبر داد؛ قانونی جدید در راه است ورزش سه

محمود زاده خبر داد؛ قانونی جدید در راه است ورزش سه

دوازده ساعت پیش
بدمینتون بازان به آنکارا سفر کردند ورزش سه

بدمینتون بازان به آنکارا سفر کردند ورزش سه

سیزده ساعت پیش
صربستان با استفانک و نمس در کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان

صربستان با استفانک و نمس در کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان

چهارده ساعت پیش