کاروان ورزشی ایران سوم شد جدول و اسامی مدال آوران

Mashreghnews

کاروان ورزشی ایران سوم شد جدول و اسامی مدال آوران

اسامی کامل مدال اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی ها در زیر امده است: مدال آوران طلا: 1 - شاهین ایزدیاد - شنا - کلاس S10 2- یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس 3-رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1S32 4- ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 5-وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 8 عذرا مهدوی کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 9 امیر جعفری وزنه برداری دسته پنجم 69 کیلوگرم 10 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 11-مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13-بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 14-شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 15 روح الله رستمی وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم 16-فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 17 حسین خرسند امیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19-تیم شطرنج بانوان B2-B3 20-عاطفه نقوی شطرنج B2-B3 21 امید کریمی شطرنج B2-B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30-مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو) 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33-34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54-55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40-حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 - سامان پاکباز - پرتاب دیسک کلاس F12 43 - پیمان نصیری - دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 - سیدحامد صلحی پور - وزنه برداری دسته 97 کیلوگرم 45 - تیم شطرنج بانوان - کلاس B3 - B2 46 - تیم گلبال مردان 47 - سیامند رحمان - وزنه برداری دسته 107 کیلوگرم 48 - شاهین ایزدیار - شنا - 100 متر کرال پشت 49 - عشرت کردستانی - پرتاب وزنه 50- حامد امیری - پرتاب نیزه 51- تیم ملی بسکتبال با ویلچر مدال آوران نقره: 1-جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 2- علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 3- زهرا صالحی - پرتاب نیزه 4- هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 5- نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 6- سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 7- سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 8- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش مشرق ، سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی که به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزار شد، امروز شنبه با برگزاری فینال بسکتبال با ویلچر مردان به عنوان آخرین مسابقه این رویداد ورزشی به پایان رسید. کاروان ورزشی ایران در این رقابت‌ها با 212 ورزشکار شرکت کرد و موفق به کسب 51 طلا ، 42 نقره و 43 برنز مجموع 136 مدال شد تا با یک رتبه صعود نسبت به دوره قبلی در رده سوم قرار بگیرد. شاهین ایزدیار شناگر کشورمان در این دوره از مسابقات 6 طلا و یک نقره گرفت و رکورد جالبی از خود به نمایش گذاشت. این رتبه در حالی به دست آمد که چین و کره جنوبی بالاتر از کاروان ایران ایستادند، البته اختلاف با کره جنوبی نیز بسیار کم بود. اسامی کامل مدال اوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی‌ها در زیر امده است مدال آوران طلا 1 شاهین ایزدیاد شنا کلاس S10 2 یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس 3 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1S32 4 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 5 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 9 امیر جعفری وزنه‌برداری دسته پنجم 69 کیلوگرم 10 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 11 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 14 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 17 حسین خرسند امیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج بانوان B2 B3 20 عاطفه نقوی شطرنج B2 B3 21 امید کریمی شطرنج B2 B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی‌نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان تیم میکس ریکرو 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33 34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54 55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 الناز دارابیان پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 سامان پاکباز پرتاب دیسک کلاس F12 43 پیمان نصیری دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 سیدحامد صلحی پور وزنه‌برداری دسته 97 کیلوگرم 45 تیم شطرنج بانوان کلاس B3 B2 46 تیم گلبال مردان 47 سیامند رحمان وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 48 شاهین ایزدیار شنا 100 متر کرال پشت 49 عشرت کردستانی پرتاب وزنه 50 حامد امیری پرتاب نیزه 51 تیم ملی بسکتبال با ویلچر مدال آوران نقره 1 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 2 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 3 زهرا صالحی پرتاب نیزه 4 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 5 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 6 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 7 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 8 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 9 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 10 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 11 زهرا نعمتی در ریکرو 12 فریبا زنده بودی شطرنج 13 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 14 جلیل باقری پرتاب دیسک 15 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 16 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری پرتاب وزنه 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودوی نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه 28 فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس F33.34 29 مسعود حیدری پرتاب دیسک کلاس F12 30 مرضیه صدقی پرتاب وزنه کلاس F54 31 فرشته مرادی پرتاب وزنه ماده F34 32 هرمز سیدی پرتاب نیزه کلاس F37.38 33 داودعلی قاسمی دوومیدانی دوی 100 متر کلاس T13 34 محمدرضا خیرالله‌زاده جودو وزن 100 کیلوگرم 35 تیم تیراندازی میکس کامپوند 36 امان الله پاپی پرتاب نیزه 36 محسن کائیدی پرتاب نیزه 37 ملیحه صفایی شطرنج 38 فاطمه برقول شطرنج 39 تیم شطرنج بانوان کلاس B1 40 علی‌اکبر غریب شی وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 41 منصور پورمیرزایی وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 42 عبدالرضا جوکار پرتاب نیزه مدال آوران برنز 1 علی امیدی – دوومیدانی 2 امید ظریف صنایع دوومیدانی 200 متر کلاس T13 3 داودعلی قاسمی – دوومیدانی 200 متر کلاس T3 4 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 5 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 6 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 7 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 8 حمزه محمدی وزنه‌برداری 9 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 10 امید ظریف دوومیدانی 11 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 12 فاطمه برقول شطرنج 13 لیلا زارع‌زاده برنز 14 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 15 زهرا برناکی پرش طول 16 حسن جان فشان تنیس روی میز 17 حامد امیری پرتاب دیسک 18 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 19 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 20 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 21 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 22 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 23 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 28 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 25 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 26 بتول جهانگیری پرتاب نیزه کلاس F33.34 27 تیم ملی گلبال بانوان 28 امین عبدل پور ماده 1500 متر مردان 29 شهلا حدیدی پرتاب وزنه کلاس F54 30 جواد حردانی پرتاب نیزه کلاس F37.38 31 احمد اجاقلو دوومیدانی دوی 100 متر 32 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب دیسک 33 محمد خالوندی پرتاب دیسک 34 امیر خسروانی دوومیدانی پرش طول کلاس T12 35 امیر جعفری جودو وزن 73 کیلوگرم 36 فریبا زنده بودی شطرنج 37 سامان رضی وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم 38 محمدحسین کریمی شنای 50 مترال کرال سنیه 39 میکائیل دیانی دوومیدانی دوی 5 هزار متر 40 پروین مقدم پرتاب وزنه کلاس F55 41 یونس سیفی پور پرتاب وزنه کلاس F32 42 فریبا زنده بودی شطرنج

تصاویر

1397/07/21 10:54 AM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

فیلم. شادی حمید استیلی و پرسپولیسی ها بعد از صعود

فیلم. شادی حمید استیلی و پرسپولیسی ها بعد از صعود

هفت ساعت پیش
فیلم. سوپر سیو بیرانوند روی ضربه سر ژاوی

فیلم. سوپر سیو بیرانوند روی ضربه سر ژاوی

هفت ساعت پیش
پیروزی بایرن‌مونیخ و توقف والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا

پیروزی بایرن‌مونیخ و توقف والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا

هشت ساعت پیش
حضور گرشاسبی در ضیافت شام رئیس فدراسیون فوتبال اخبار تسنیم

حضور گرشاسبی در ضیافت شام رئیس فدراسیون فوتبال اخبار تسنیم

هشت ساعت پیش
کامیابی نیا باید مجسمه برانکو را بسازند. فکرش را نمی کردیم فینالیست شویم

کامیابی نیا باید مجسمه برانکو را بسازند. فکرش را نمی کردیم فینالیست شویم

نه ساعت پیش
اشاره فیفا به شب تاریخی پرسپولیس در آسیا عکس اخبار تسنیم

اشاره فیفا به شب تاریخی پرسپولیس در آسیا عکس اخبار تسنیم

نه ساعت پیش
تاج حضور بانوان را در بازی فینال را بررسی می کنیم.نباید فینال در کشور ثالث برگزار شود

تاج حضور بانوان را در بازی فینال را بررسی می کنیم.نباید فینال در کشور ثالث برگزار شود

ده ساعت پیش
پیام تبریک سلطانی فر به مناسبت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اخبار تسنیم

پیام تبریک سلطانی فر به مناسبت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اخبار تسنیم

ده ساعت پیش
بیرانوند بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و السد شد

بیرانوند بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و السد شد

ده ساعت پیش
سلطانی فر عظمت و شکوه فوتبال ایران در آسیا را به تماشا نشستیم خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

سلطانی فر عظمت و شکوه فوتبال ایران در آسیا را به تماشا نشستیم خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

ده ساعت پیش
مشرق نیوز عکس. نیمه نخست پرسپولیس

مشرق نیوز عکس. نیمه نخست پرسپولیس

یازده ساعت پیش
گزارش بازی پرسپولیس ایران و السد قطر دیدار برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا تاریخ 1397.8.1 ورزش سه

گزارش بازی پرسپولیس ایران و السد قطر دیدار برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا تاریخ 1397.8.1 ورزش سه

دوازده ساعت پیش
حاشیه دیدار پرسپولیس السد گرفتار شدن عادل فردوسی‌پور در میان تماشاگران عکس اخبار تسنیم

حاشیه دیدار پرسپولیس السد گرفتار شدن عادل فردوسی‌پور در میان تماشاگران عکس اخبار تسنیم

سیزده ساعت پیش
ترکیب پرسپولیس برابر السد قطر مشخص شد ورزش سه

ترکیب پرسپولیس برابر السد قطر مشخص شد ورزش سه

سیزده ساعت پیش
مربی جدید دروازه بانان تراکتورسازی معرفی شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

مربی جدید دروازه بانان تراکتورسازی معرفی شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

چهارده ساعت پیش
ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با السد اعلام شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با السد اعلام شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

چهارده ساعت پیش
حمیدرضا گرشاسبی عظمت پرسپولیس به نمایش درآمد. هواداران چند روز است خوب و آرامش ندارند اخبار تسنیم

حمیدرضا گرشاسبی عظمت پرسپولیس به نمایش درآمد. هواداران چند روز است خوب و آرامش ندارند اخبار تسنیم

پانزده ساعت پیش
ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد. 5000 نفر بیرون ماندند

ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شد. 5000 نفر بیرون ماندند

پانزده ساعت پیش
گزارشگر بازی پرسپولیس السد مشخص شد ورزش سه

گزارشگر بازی پرسپولیس السد مشخص شد ورزش سه

پانزده ساعت پیش
4 طلا برای قایقران‌های ایران در قهرمانی آسیا

4 طلا برای قایقران‌های ایران در قهرمانی آسیا

هجده ساعت پیش