پیمان نصیری مدال طلای 1500 متر را برگردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

پیمان نصیری مدال طلای 1500 متر را برگردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

53 18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 - عاطفه نقوی - شطرنج 21 - امید کریمی - شطرنج 22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی 23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی 24 - وحید نوری - جودو 25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1 26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36 30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه 32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه 35- مهدی علیزاده 36- حامد امیری 37 - تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 - علی نجیمی - دوی 400 متر 39 - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه 40 - امان الله پاپی - پرتاب نیزه 41 - حمید اسلامی - دوی 1500 متر 42 - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 43 - سامان پاکباز - پرتاب دیسک کلاس F12 44 - پیمان نصیری - دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی ، پیمان نصیری قهرمان کشورمان در فینال مسابقات 1500 متر کلاس T20 در کنار 8 دونده دیگر به میدان رفت و در پایان مسابقه با به‌جا گذاشتن حد‌نصاب 04 07 10 دقیقه اول شد و به مدال طلا رسید. پس از نصیری دوندگانی از کشور ژاپن به مدالهای نقره و برنز رسیدند. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند 1 شاهین ایزدیار شنا 2 ساره جوانمردی تپانچه 50 متر P4 3 رقیه شجاعی تفنگ بادی ایستاده 10 متر 4 علیرضا قلعه ناصری پرتاب دیسک 5 یونس سیفی پور پرتاب وزنه کلاس F32 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد 7 امیر جعفری وزنه بردارری 59 کیلوگرم 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی 1500 متر 9 وحید علی نجیمی دوومیدانی 200 متر 10 مهدی اولاد ماده پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی پرتاب وزنه 12 ساره جوانمردی تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10 14 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 بتول جهانگیری پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسند امیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 عاطفه نقوی شطرنج 21 امید کریمی شطرنج 22 علیرضا مختاری دوومیدانی 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی 24 وحید نوری جودو 25 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 26 احسان موسی نژاد جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27 شاهین ایزدیار ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 عارف بهاروند ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 عارف بهاروند پرتاب وزنه کلاس F36 30 شاهین ایزدیار 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 مهناز امینی پرتاب نیزه 32 امید ظریف صنایع ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 آرزو حکیمی پرتاب وزنه 35 مهدی علیزاده 36 حامد امیری 37 تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 علی نجیمی دوی 400 متر 39 سجاد محمدیان پرتاب وزنه 40 امان الله پاپی پرتاب نیزه 41 حمید اسلامی دوی 1500 متر 42 الناز دارابیان پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 43 سامان پاکباز پرتاب دیسک کلاس F12 44 پیمان نصیری دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه 28 فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس F33.34 29 مسعود حیدری پرتاب دیسک کلاس F12 برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 حسین خرسندامیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 فاطمه برقول شطرنج 20 لیلا زارع‌زاده برنز 21 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 23 قاسمی دوی 400 متر کلاسT37 24 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 25 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 27 محسن کائیدی 28 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 29 محمد الوان پور پرتاب نیزه 30 بتول جهانگیری پرتاب نیزه کلاس F33.34 31 تیم ملی گلبال بانوان

1397/07/20 8:12 AM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

لحظه به لحظه از نبرد جهانی آزادکاران در بوداپست ورزش سه

لحظه به لحظه از نبرد جهانی آزادکاران در بوداپست ورزش سه

یک ساعت پیش
گشتی آزاد قهرمانی جهان.پرویز هادی گام اول را محکم برداشت

گشتی آزاد قهرمانی جهان.پرویز هادی گام اول را محکم برداشت

یک ساعت پیش
علیپور در قطر هم که بردیم کار راحتی نداشتیم

علیپور در قطر هم که بردیم کار راحتی نداشتیم

یک ساعت پیش
نوراللهی السد چیزی برای از دست دادن ندارد

نوراللهی السد چیزی برای از دست دادن ندارد

یک ساعت پیش
شکست پهلوان ایران در نبرد بزرگ بوداپست ورزش سه

شکست پهلوان ایران در نبرد بزرگ بوداپست ورزش سه

دو ساعت پیش
چشمی به بازی با سپاهان می رسد

چشمی به بازی با سپاهان می رسد

دو ساعت پیش
27 هزار سکه، پاداش مدال آوران بازی‌های آسیایی ورزش سه

27 هزار سکه، پاداش مدال آوران بازی‌های آسیایی ورزش سه

دو ساعت پیش
فرامرزیان 500 هزار یورو پرسپولیس پس از ایجاد حساب ارزی وزارت ورزش و جوان پرداخت می شود

فرامرزیان 500 هزار یورو پرسپولیس پس از ایجاد حساب ارزی وزارت ورزش و جوان پرداخت می شود

سه ساعت پیش
12 رئیس فدراسیون مشمول قانون بازنشستگی هستند

12 رئیس فدراسیون مشمول قانون بازنشستگی هستند

سه ساعت پیش
اعلام اسامی تیم ملی فوتبال دختران اعزامی به میانمار ورزش سه

اعلام اسامی تیم ملی فوتبال دختران اعزامی به میانمار ورزش سه

سه ساعت پیش
شیخ سلمان ولاپان معمار فوتبال نوین آسیا بود ورزش سه

شیخ سلمان ولاپان معمار فوتبال نوین آسیا بود ورزش سه

سه ساعت پیش
فینال لیگ قهرمانان آسیا با آی دی کارت‌های جدید ورزش سه

فینال لیگ قهرمانان آسیا با آی دی کارت‌های جدید ورزش سه

سه ساعت پیش
24 سال، میانگین سنی شاگردان خادم در بوداپست ورزش سه

24 سال، میانگین سنی شاگردان خادم در بوداپست ورزش سه

سه ساعت پیش
با این داوری‌ها در هر بازی 2 گل عقب هستیم خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

با این داوری‌ها در هر بازی 2 گل عقب هستیم خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

سه ساعت پیش
ارائه خدمت رایگان پزشکی به ورزشکاران و مردم ورزش سه

ارائه خدمت رایگان پزشکی به ورزشکاران و مردم ورزش سه

سه ساعت پیش
فدراسیون کی روش؛ یک نفر دروغ می گوید! ورزش سه

فدراسیون کی روش؛ یک نفر دروغ می گوید! ورزش سه

سه ساعت پیش
نبرد سال کشتی جهان در دور اول بوداپست ! ورزش سه

نبرد سال کشتی جهان در دور اول بوداپست ! ورزش سه

چهار ساعت پیش
نتایج هفته سوم لیگ برتر تیروکمان

نتایج هفته سوم لیگ برتر تیروکمان

چهار ساعت پیش
معزی پور، پیشکسوت کشتی درگذشت ورزش سه

معزی پور، پیشکسوت کشتی درگذشت ورزش سه

چهار ساعت پیش
شعار تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا را انتخاب کنید

شعار تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا را انتخاب کنید

پنج ساعت پیش