پاپی طلاهای ایران را به 40 رساند. سه سکوی پرتاب نیز ایرانی شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

پاپی طلاهای ایران را به 40 رساند. سه سکوی پرتاب نیز ایرانی شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

53 18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 - عاطفه نقوی - شطرنج 21 - امید کریمی - شطرنج 22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی 23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی 24 - وحید نوری - جودو 25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1 26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36 30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه 32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه 35- مهدی علیزاده 36- حامد امیری 37 - تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 - علی نجیمی - دوی 400 متر 39 - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه 40 - امان الله پاپی - پرتاب نیزه نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندوزی، به رقابت‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا ، در رشته دو‌و‌میدانی ماده پرتاب نیزه کلاس F56.57 سه نماینده کشورمان به‌نام‌های امان الله پاپی ، محمد خالوندی و محمد الوان پور، به رقابت با حریفانی از اردن ، امارات ، ویتنام ، برونئی، چین‌تایپه، سوریه ، ازبکستان ، چین، اندونزی ، قزاقستان و تایلند پرداختند که در‌نهایت پاپی به قهرمانی رسید و خالوندی نایب‌قهرمان شد. بهترین رکورد ثبت‌شده برای الوان پور 39.22 بود که در پرتاب دوم رقم خورد و او را در جایگاه هفتم حفظ کرد اما با توجه به اینکه الوان پور از کلاس پایین تر وارد رقابت شده بود، توانست با همین رکوردف مدال طلا را به خود اختصاص بدهد. از سوی دیگر محمد خالوندی توانست با پرتاب 48.01 بهترین رکورد را به‌نام خود ثبت کرده و در جایگاه سوم قرار بگیرد. در‌نهایت پاپی با پرتاب 48.60 یک رکورد خوب را به ثبت رساند و نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند 1 شاهین ایزدیار شنا 2 ساره جوانمردی تپانچه 50 متر P4 3 رقیه شجاعی تفنگ بادی ایستاده 10 متر 4 علیرضا قلعه ناصری پرتاب دیسک 5 یونس سیفی پور پرتاب وزنه کلاس F32 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد 7 امیر جعفری وزنه بردارری 59 کیلوگرم 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی 1500 متر 9 وحید علی نجیمی دوومیدانی 200 متر 10 مهدی اولاد ماده پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی پرتاب وزنه 12 ساره جوانمردی تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10 14 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 بتول جهانگیری پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسند امیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 عاطفه نقوی شطرنج 21 امید کریمی شطرنج 22 علیرضا مختاری دوومیدانی 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی 24 وحید نوری جودو 25 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 26 احسان موسی نژاد جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27 شاهین ایزدیار ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 عارف بهاروند ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 عارف بهاروند پرتاب وزنه کلاس F36 30 شاهین ایزدیار 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 مهناز امینی پرتاب نیزه 32 امید ظریف صنایع ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 آرزو حکیمی پرتاب وزنه 35 مهدی علیزاده 36 حامد امیری 37 تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 علی نجیمی دوی 400 متر 39 سجاد محمدیان پرتاب وزنه 40 امان الله پاپی پرتاب نیزه نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 حسین خرسندامیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 فاطمه برقول شطرنج 20 لیلا زارع‌زاده برنز 21 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 23 قاسمی دوی 400 متر کلاسT37 24 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 25 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 27 محسن کائیدی 28 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 29 محمد الوان پور = پرتاب نیزه

1397/07/19 4:48 PM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات دولت به تصویب رسید

واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات دولت به تصویب رسید

هفت ساعت پیش
تصویب خصوص سازی سرخابی ها توسط دولت ورزش سه

تصویب خصوص سازی سرخابی ها توسط دولت ورزش سه

هشت ساعت پیش
بررسی آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس ورزش سه

بررسی آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس ورزش سه

هشت ساعت پیش
اعلام اسامی مرحله اول اردوی آماده‌سازی قطر

اعلام اسامی مرحله اول اردوی آماده‌سازی قطر

نه ساعت پیش
21 بازیکن به اردوی مرحله اول تیم ملی دعوت شدند ورزش سه

21 بازیکن به اردوی مرحله اول تیم ملی دعوت شدند ورزش سه

نه ساعت پیش
ترابی رسما به پرسپولیس پیوست

ترابی رسما به پرسپولیس پیوست

نه ساعت پیش
فتحی با جپاروف هنوز به توافق نرسیده ایم ورزش سه

فتحی با جپاروف هنوز به توافق نرسیده ایم ورزش سه

ده ساعت پیش
قطبی امشب از ایران می رود ورزش سه

قطبی امشب از ایران می رود ورزش سه

یازده ساعت پیش
قضاوت داوران ایران برای تیم ملی فوتبال قطر و چین خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

قضاوت داوران ایران برای تیم ملی فوتبال قطر و چین خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

دوازده ساعت پیش
بشار رسن حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس نشد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

بشار رسن حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس نشد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

سیزده ساعت پیش
مسابقات تکواندو گرنداسلم طلای نیم میلیاردی بر گردن مردانی اخبار ورزشی اخبار تسنیم

مسابقات تکواندو گرنداسلم طلای نیم میلیاردی بر گردن مردانی اخبار ورزشی اخبار تسنیم

پانزده ساعت پیش
بازیکن تیم فوتبال امید نفت آبادان درگذشت

بازیکن تیم فوتبال امید نفت آبادان درگذشت

شانزده ساعت پیش
لیست 23 نفره ایران اعلام نمی شود ورزش سه

لیست 23 نفره ایران اعلام نمی شود ورزش سه

شانزده ساعت پیش
سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان منصوب شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان منصوب شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

شانزده ساعت پیش
زمان برگزاری دیدار ایران – صربستان مشخص شد ورزش سه

زمان برگزاری دیدار ایران – صربستان مشخص شد ورزش سه

هفده ساعت پیش
محمدی کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد ورزش سه

محمدی کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد ورزش سه

هفده ساعت پیش
تقوی به تراکتورسازی لیست داد ورزش سه

تقوی به تراکتورسازی لیست داد ورزش سه

هجده ساعت پیش
میراسماعیلی برای ریاست جودو دورخیز کرد ورزش سه

میراسماعیلی برای ریاست جودو دورخیز کرد ورزش سه

هجده ساعت پیش
نویمایر هم با استقلال فسخ کرد و رفت! ورزش سه

نویمایر هم با استقلال فسخ کرد و رفت! ورزش سه

نوزده ساعت پیش
مسابقات تکواندو گرنداسلم آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت اخبار ورزشی اخبار تسنیم

مسابقات تکواندو گرنداسلم آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت اخبار ورزشی اخبار تسنیم

نوزده ساعت پیش