مدال های نقره و برنز دسته 107 کیلو پاراوزنه برداری به ایران رسید خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

مدال های نقره و برنز دسته 107 کیلو پاراوزنه برداری به ایران رسید خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند: طلا: 1 - شاهین ایزدیاد - شنا - کلاس S10 2- یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس S32 3 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 4 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1 5 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 عذرا مهدوی کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 8 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 9 امیر جعفری وزنه برداری دسته پنجم 9 کیلوگرم 10 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 14 روح الله رستمی وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم 15 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 16 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسندامیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 عاطفه نقوی شطرنج B2-B3 20 تیم شطرنج بانوان B2-B3 21 امید کریمی شطرنج B2-B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف صنایع دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو) 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33-34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54-55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 - سامان پاکباز - پرتاب دیسک کلاس F12 43 - پیمان نصیری - دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 - سیدحامد صلحی پور - وزنه برداری دسته 97 کیلوگرم 45 - تیم شطرنج بانوان - کلاس B3 - B2 نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی ، در ادامه‌ رقابت‌های پاراوزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی 2018، علی‌اکبر غریب شی و سامان رضی نمایندگان دسته 107 کیلوگرم کشورمان به مصاف 4 وزنه‌بردار از کشورهای عراق ، قرقیزستان ، ازبکستان و مغولستان رفتند و موفق به کسب مدال‌های نقره و برنز این دسته شدند. غریب شی در نخستین حرکت وزنه 226 کیلوگرمی را مهار کرد. وی در دومین حرکت نیز وزنه 235 کیلوگرمی را به‌راحتی بالا برد تا مدال نقره اش قطعی شود. غریب شی برای سومین حرکت وزنه 239 را انتخاب کرد که با مهار این وزنه مدال نقره این رقابت‌ها را برای ایران به ارمغان آورد و رکورد آسیا و بازیهای پاراآسیایی را 2 کیلوگرم ارتقا داد. با توجه به رکوردشکنی غریب شی وی حق انتخاب وزنه چهارم را نیز دریافت کرد و برای مهار وزنه 245 کیلوگرمی که یک کیلوگرم بالاتر از رکورد جهان بود روی صحنه آمد، اما باوجود تلاش فراوان موفق به مهار آن نشد تا با همان مدال نقره به کارش پایان دهد. سامان رضی دیگر نماینده کشورمان در این دسته به ترتیب موفق به مهار وزنه‌های 224، 228 و 235 کیلوگرمی شد تا مدال برنز این دسته هم به ایران برسد. وزنه‌بردار مغولستانی با مهار وزنه 240 کیلوگرمی مدال طلا را از آن خود کرد و رکورد مسابقات را یک بار دیگر شکست و به‌نام خود ثبت کرد. با توجه به رکوردشکنی این وزنه‌بردار وی نیز برای حرکت چهارم وزنه 244 کیلوگرمی که یک کیلوگرم بالاتر از رکورد جهان بود را انتخاب کرد و با مهار آن بار این رکورد را هم به‌نام خود ثبت کرد. تیم پاراوزنه‌برداری کشورمان تا امروز و در اوزان برگزار‌شده موفق به کسب 3 مدال طلا صلحی پور، جعفری و رستمی ، 3 نقره یوسفی، مرادی و غریب شی و 2 برنز محمدی و رضی شده است. عصر امروز هم سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی در دسته 107 به مصاف حریفان خواهند رفت تا پرونده مسابقات پاراوزنه‌برداری بسته شود. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند طلا 1 شاهین ایزدیاد شنا کلاس S10 2 یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس S32 3 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 4 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1 5 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 8 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 9 امیر جعفری وزنه‌برداری دسته پنجم 9 کیلوگرم 10 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 14 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 15 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 16 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسندامیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 عاطفه نقوی شطرنج B2 B3 20 تیم شطرنج بانوان B2 B3 21 امید کریمی شطرنج B2 B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی‌نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف صنایع دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان تیم میکس ریکرو 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33 34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54 55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 الناز دارابیان پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 سامان پاکباز پرتاب دیسک کلاس F12 43 پیمان نصیری دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 سیدحامد صلحی پور وزنه‌برداری دسته 97 کیلوگرم 45 تیم شطرنج بانوان کلاس B3 B2 نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری پرتاب وزنه 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه 28 فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس F33.34 29 مسعود حیدری پرتاب دیسک کلاس F12 30 مرضیه صدقی پرتاب وزنه کلاس F54 31 فرشته مرادی پرتاب وزنه ماده F34 32 هرمز سیدی پرتاب نیزه کلاس F37.38 33 داود علی قاسمی دوومیدانی دو 100 متر کلاس T13 34 محمدرضا خیراله زاده جودو وزن 100 کیلوگرم 35 تیم تیراندازی میکس کامپوند 36 امان الله پاپی پرتاب نیزه 36 محسن کاییدی پرتاب نیزه 37 ملیحه صفایی شطرنج 38 فاطمه برقول شطرنج 39 تیم شطرنج بانوان کلاس B1 40 علی‌اکبر غریب شی وزنه‌برداری دسته 107 برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 18 فاطمه برقول شطرنج 19 لیلا زارع‌زاده برنز 20 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 21 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 22 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 23 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 28 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 25 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 26 بتول جهانگیری پرتاب نیزه کلاس F33.34 27 تیم ملی گلبال بانوان 28 امین عبدل پور ماده 1500 متر مردان 29 شهلا حدیدی پرتاب وزنه کلاس F54 30 جواد حردانی پرتاب نیزه کلاس F37.38 31 احمد اجاقلو دوومیدانی دوی 100 متر 32 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب دیسک 33 محمد خالوندی پرتاب دیسک 34 امیر خسروانی دوومیدانی پرش طول کلاس T12 35 امیر جعفری جودو وزن 73 کیلوگرم 36 فریبا زنده بودی شطرنج 37 سامان رضی وزنه‌برداری دسته 107 کیلوگرم

1397/07/20 1:29 PM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

پیروزی یاران محمدی برابر آرسنال تولا ورزش سه

پیروزی یاران محمدی برابر آرسنال تولا ورزش سه

چهار ساعت پیش
داورزنی حکم موقت نداریم. درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام

داورزنی حکم موقت نداریم. درباره انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس چیزی نشنیده ام

چهار ساعت پیش
35 بازیکن در فهرست مقدماتی تیم ملی فوتبال. چهره‌های جدید از قائم شهر تا ورشو

35 بازیکن در فهرست مقدماتی تیم ملی فوتبال. چهره‌های جدید از قائم شهر تا ورشو

شش ساعت پیش
پنالتی پرسپولیس برابر سپاهان درست بود ورزش سه

پنالتی پرسپولیس برابر سپاهان درست بود ورزش سه

شش ساعت پیش
سرخوش و مزینی در فینال اسنوکر شش توپ انفرادی ورزش سه

سرخوش و مزینی در فینال اسنوکر شش توپ انفرادی ورزش سه

نه ساعت پیش
فهرست 26 نفره تیم امید اعلام شد ورزش سه

فهرست 26 نفره تیم امید اعلام شد ورزش سه

ده ساعت پیش
شفر شرایط سال گذشته را در استقلال نداشت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

شفر شرایط سال گذشته را در استقلال نداشت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

ده ساعت پیش
سعودی ها بالاخره برای رقابت ورزشی به ایران می آیند؟

سعودی ها بالاخره برای رقابت ورزشی به ایران می آیند؟

دوازده ساعت پیش
توبیخ سرپرست تیم فوتبال صنعت‌نفت به خاطر اتفاقات بازی با نساجی خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

توبیخ سرپرست تیم فوتبال صنعت‌نفت به خاطر اتفاقات بازی با نساجی خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

سیزده ساعت پیش
شهنازی باید پایگاهی برای آگاهی در زمینه حقوق ورزشی داشته باشیم

شهنازی باید پایگاهی برای آگاهی در زمینه حقوق ورزشی داشته باشیم

سیزده ساعت پیش
اعلام اسامی حریفان بازیکنان ایران در دور اول ورزش سه

اعلام اسامی حریفان بازیکنان ایران در دور اول ورزش سه

چهارده ساعت پیش
قلعه نویی فغانی قلدرخان فوتبال ایران شده، جام جهانی رفتی که رفتی!. 15 تا تیم برای یک جام بازی می کنیم، پرسپولیس هم برای یک جام! اخبار ورزشی اخبار تسنیم

قلعه نویی فغانی قلدرخان فوتبال ایران شده، جام جهانی رفتی که رفتی!. 15 تا تیم برای یک جام بازی می کنیم، پرسپولیس هم برای یک جام! اخبار ورزشی اخبار تسنیم

چهارده ساعت پیش
رقابت امرالهی با شناگران 400 متر آزاد جهان ورزش سه

رقابت امرالهی با شناگران 400 متر آزاد جهان ورزش سه

چهارده ساعت پیش
فغانی قلدرخان فوتبال ایران شده است. رفتی جام جهانی که رفتی! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

فغانی قلدرخان فوتبال ایران شده است. رفتی جام جهانی که رفتی! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

پانزده ساعت پیش
حسن زاده با تخلفات بازی سپاهان پرسپولیس به‌شدت برخورد می کنیم

حسن زاده با تخلفات بازی سپاهان پرسپولیس به‌شدت برخورد می کنیم

پانزده ساعت پیش
آزادکاران برتر مشخص شدند. پایان تلاش نمایندگان ایران با یک نقره خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

آزادکاران برتر مشخص شدند. پایان تلاش نمایندگان ایران با یک نقره خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

هفده ساعت پیش
پایان هیجان، تنفر و درگیری با قهرمانی ریورپلاته 10 نفره

پایان هیجان، تنفر و درگیری با قهرمانی ریورپلاته 10 نفره

هجده ساعت پیش
حسین طیبی و فرهاد توکلی در بین 10 فوتسالیست برتر جهان در سال 2018 اخبار ورزشی اخبار تسنیم

حسین طیبی و فرهاد توکلی در بین 10 فوتسالیست برتر جهان در سال 2018 اخبار ورزشی اخبار تسنیم

یک روز پیش
توحید لطفی نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان در سال 2018 شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

توحید لطفی نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال جهان در سال 2018 شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

یک روز پیش
برتری یاران آزمون و شکاری برابر صدرنشین روسیه ورزش سه

برتری یاران آزمون و شکاری برابر صدرنشین روسیه ورزش سه

یک روز پیش