صلحی پور با رکوردشکنی طلای پاراوزنه برداری را برگردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

صلحی پور با رکوردشکنی طلای پاراوزنه برداری را برگردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند: طلا: 1 - شاهین ایزدیاد - شنا - کلاس S10 2- یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس S32 3 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 4 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1 5 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 عذرا مهدوی کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 8 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 9 امیر جعفری وزنه برداری دسته پنجم 9 کیلوگرم 10 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 14 روح الله رستمی وزنه برداری دسته 72 کیلوگرم 15 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 16 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسندامیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 عاطفه نقوی شطرنج B2-B3 20 تیم شطرنج بانوان B2-B3 21 امید کریمی شطرنج B2-B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف صنایع دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان (تیم میکس ریکرو) 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33-34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54-55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 - الناز دارابیان - پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 - سامان پاکباز - پرتاب دیسک کلاس F12 43 - پیمان نصیری - دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 - سیدحامد صلحی پور - وزنه برداری دسته 97 کیلوگرم نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی ، در ادامه‌ رقابت‌های پاراوزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی 2018، سیدحامد صلحی پور نماینده دسته 97 کیلوگرم کشورمان به مصاف 8 وزنه‌بردار از کشورهای ژاپن ، سنگاپور ، امارات 2 نفر ، ترکمنستان، اندونزی ، عراق و مالزی رفت و موفق به کسب مدال طلا این دسته شد. صلحی پور در نخستین حرکت وزنه 221 کیلوگرمی را مهار کرد. وی در دومین حرکت نیز وزنه 225 کیلوگرمی را به‌راحتی بالا برد تا در صدر این دسته قرار گیرد. صلحی پور برای سومین حرکت وزنه 235 را انتخاب کرد که با مهار این وزنه مدال طلای این رقابت‌ها را برای ایران به ارمغان آورد. نماینده کشورمان با ثبت این وزنه رکورد آسیا و بازی‌های پاراآسیایی را که به ترتیب 233 و 232 کیلوگرم بود یک و 2کیلوگرم ارتقا داد. وزنه‌بردار اماراتی با 224 کیلوگرم به مدال نقره رسید و نماینده عراق هم با 211 کیلوگرم سوم شد. تیم پاراوزنه‌برداری کشورمان تا امروز جمعه و در اوزان برگزار‌شده موفق به کسب 3 مدال طلا صلحی پور، جعفری و رستمی ، 2 نقره یوسفی و مرادی و یک برنز محمدی شده است. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند طلا 1 شاهین ایزدیاد شنا کلاس S10 2 یونس سیفی پور دوومیدانی پرتاب کلاب کلاس S32 3 ساره جوانمردی تیراندازی خفیف 50 متر 4 رقیه شجاعی تیراندازی تفنگ بادی ایستاده 10 متر SH1 5 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی پرتاب دیسک 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد کلاس S10 7 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی دوی 1500 متر 8 وحید علی نجیمی دوومیدانی دوی 200 متر 9 امیر جعفری وزنه‌برداری دسته پنجم 9 کیلوگرم 10 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 12 ساره جوانمردی تپانچه بادی 10 متر P2 کلاس SH1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط 14 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 15 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 16 بتول جهانگیری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسندامیری دوومیدانی پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F11 19 عاطفه نقوی شطرنج B2 B3 20 تیم شطرنج بانوان B2 B3 21 امید کریمی شطرنج B2 B3 22 علیرضا مختاری دوومیدانی پرتاب وزنه کلاس F53 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی پرتاب دیسک کلاس F56 24 وحید نوری جودو دسته 90 کیلوگرم 25 احسان موسوی‌نژاد جودو دسته 111 کیلوگرم 26 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 27 عارف بهاروند دوومیدانی 28 شاهین ایزدیار شنا 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی پرتاب نیزه 31 آرزو حکیمی پرتاب وزنه کلاس F32 32 امید ظریف صنایع دوومیدانی 400 متر کلاس T13 33 زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی تیروکمان تیم میکس ریکرو 34 مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F33 34 35 حامد امیری پرتاب وزنه کلاس F54 55 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 وحید علی نجیمی دوومیدانی 400 متر کلاس T12 38 سجاد محمدیان پرتاب وزنه کلاس F42 39 محمد الوان پور پرتاب نیزه کلاس F56 40 حمید اسلامی دوومیدانی 1500 متر کلاس T11 41 الناز دارابیان پرتاب دیسک کلاس F51، F52 و F53 42 سامان پاکباز پرتاب دیسک کلاس F12 43 پیمان نصیری دوومیدانی 1500 متر کلاس T20 44 سیدحامد صلحی پور وزنه‌برداری دسته 97 کیلوگرم نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه 28 فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس F33.34 29 مسعود حیدری پرتاب دیسک کلاس F12 30 مرضیه صدقی پرتاب وزنه کلاس F54 31 فرشته مرادی پرتاب وزنه ماده F34 32 هرمز سیدی پرتاب نیزه کلاس F37.38 برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 حسین خرسندامیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 فاطمه برقول شطرنج 20 لیلا زارع‌زاده برنز 21 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 23 قاسمی دوی 400 متر کلاسT37 24 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 25 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 27 محسن کائیدی 28 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 29 محمد الوان پور پرتاب نیزه 30 بتول جهانگیری پرتاب نیزه کلاس F33.34 31 تیم ملی گلبال بانوان 32 امین عبدل پور ماده 1500 متر مردان 33 شهلا حدیدی پرتاب وزنه کلاس F54 34 جواد حردانی پرتاب نیزه کلاس F37.38

1397/07/20 11:05 AM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

دیدار رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو تابناک

دیدار رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو تابناک

سی و نه دقیقه پیش
پیشنهاد دیدار ایران و بلاروس از سوی وزیر ورزش سه

پیشنهاد دیدار ایران و بلاروس از سوی وزیر ورزش سه

پنجاه و دو دقیقه پیش
صیادمنش با آمادگی کامل به باشگاه هایمان برمی گردیم

صیادمنش با آمادگی کامل به باشگاه هایمان برمی گردیم

یک ساعت پیش
مدیرعامل پرسپولیس راهی بغداد شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

مدیرعامل پرسپولیس راهی بغداد شد خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

دو ساعت پیش
جنگ علنی باشگاه استقلال با شفر برسردستیاری جباری تابناک

جنگ علنی باشگاه استقلال با شفر برسردستیاری جباری تابناک

دو ساعت پیش
سلطانی فر کسب نتیجه تاریخی در المپیک و پارالمپیک 2020 امکانپذیر است

سلطانی فر کسب نتیجه تاریخی در المپیک و پارالمپیک 2020 امکانپذیر است

دو ساعت پیش
رباط بازیکن پرسپولیس پاره شد

رباط بازیکن پرسپولیس پاره شد

دو ساعت پیش
حل مشکل شجاعیان و ماشین‌سازی تا هفته آینده ورزش سه

حل مشکل شجاعیان و ماشین‌سازی تا هفته آینده ورزش سه

دو ساعت پیش
حضور 18 رشته در یونیورسیاد 2019

حضور 18 رشته در یونیورسیاد 2019

دو ساعت پیش
مسابقه انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان از 27 مهر آغاز می شود

مسابقه انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان از 27 مهر آغاز می شود

دو ساعت پیش
جنگ باشگاه استقلال و شفر بر سر مجتبی جباری علنی شد اخبار تسنیم

جنگ باشگاه استقلال و شفر بر سر مجتبی جباری علنی شد اخبار تسنیم

سه ساعت پیش
بازگشت همام به تهران. هافبک عراقی در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال

بازگشت همام به تهران. هافبک عراقی در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال

سه ساعت پیش
نظر قطعی برانکو برای جذب بازیکن جدید در پرسپولیس خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

نظر قطعی برانکو برای جذب بازیکن جدید در پرسپولیس خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

سه ساعت پیش
سلطانی فر امیدوارم بعد از چهار دهه در جام ملت‌ها به قهرمانی برسیم

سلطانی فر امیدوارم بعد از چهار دهه در جام ملت‌ها به قهرمانی برسیم

سه ساعت پیش
عالیشاه تکلیف ترکیب پرسپولیس را مشخص می کند خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

عالیشاه تکلیف ترکیب پرسپولیس را مشخص می کند خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

سه ساعت پیش
همه درگیری‌های کی روش در ایران!

همه درگیری‌های کی روش در ایران!

سه ساعت پیش
نوروزی طرح بزرگ و سراسری ایستگاه رایگان تندرستی اجرا می شود

نوروزی طرح بزرگ و سراسری ایستگاه رایگان تندرستی اجرا می شود

سه ساعت پیش
دوچرخه سواران برتر مشخص شدند. چهارمین طلا برای گنج خانلو

دوچرخه سواران برتر مشخص شدند. چهارمین طلا برای گنج خانلو

سه ساعت پیش
شب نقره‌ای کشتی در آرژانتین. کریمی و زارع نایب‌قهرمان شدند

شب نقره‌ای کشتی در آرژانتین. کریمی و زارع نایب‌قهرمان شدند

سه ساعت پیش
پایان موقت جنجال باتغییر زمین تمرین تیم امید تابناک

پایان موقت جنجال باتغییر زمین تمرین تیم امید تابناک

چهارده ساعت پیش