جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا

AfkarNews

جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا

پرتاب وزنه) 18- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان) 19- امید کریمی ، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان) 20- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان) 21- نادر مردادی (وزنه برداری) 22- محمدرضا خیرالله زاده (جودو) 23- هاشم رستگاری (دوومیدانی.

به گزارش افکارنیوز ، سومین روز از بازیهای پاراآسیایی 2018 به پنجمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب 39 طلا، 31 نقره و 31 برنز شده است. جدول مدالی بازیهای پارااسیایی 2018 جاکارتا ساعت 15 50 رده کشور طلا نقره برنز مجموع 1 چین 129 64 48 241 2 کره جنوبی 43 37 34 114 3 ایران 38 30 30 98 4 ژاپن 30 48 52 130 5 ازبکستان 28 17 15 60 6 اندونزی 24 33 38 95 7 تایلند 18 25 35 78 8 مالزی 12 18 18 48 9 هند 7 16 24 47 10 هنگ‌کنگ 6 10 19 35 مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا طلا 1 شاهین ایزدیار شنا. 100 متر پروانه 2 عرفان سیفی پور دوومیدانی. پرتاب نیزه 3 ساره جوانمردی تیراندازی . 50متر خفیف 4 رقیه شجاعی تیراندازی . تفنگ بادی 5 علیرضا قلعه ناصری دوومیدانی. پرتاب دیسک 6 شاهین ایزدیار شنا 7 امیر جعفری وزنه‌برداری 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی.1500 متر 9 وحید علی نجمی دوومیدانی. 200 متر 10 مهدی اولاد دوومیدانی. پرتاب دیسک 11 محمدرضا احمدی دوومیدانی. پرتاب دیسک 12 ساره جوانمردی تیراندازی . تپانچه بادی 10 متر 13 شاهین ایزدیار شنا. 200متر 14 فرزاد سپهوند دوومیدانی. پرتاب دیسک 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری 16 بتول جهانگیری دوومیدانی. پرتاب وزنه 17 حسین خرسند امیری دوومیدانی. پرتاب دیسک 18 مهدی اولاد دوومیدانی. پرتاب دیسک 19 علیرضا مختاری دوومیدانی.پرتاب وزنه 20 عاطفه نقوی طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم بینایان 21 امید کریمی طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم بینایان 22 عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی طلای تیمی شطرنج 23 وحید نوری جودو 24 محمدرضا زندی تیروکمان. کلاسW1 25 احسان موسی نژاد جودو 26 هاشمیه متقیان دوومیدانی. پرتاب دیسک 27 شاهین ایزدیار شنا 28 عارف بهاروند دوومیدانی. پرتاب وزنه 29 شاهین ایزدیار شنا 30 مهناز امینی دوومیدانی. پرتاب نیزه 31 آرزو رحیمی دوومیدانی. پرتاب وزنه 32 امید ظریف دوومیدانی. دوی 400 متر 33 غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی تیروکمان.تیم میکس ریکرو 34 مهدی علیزاده دوومیدانی پرتاب نیزه 35 حامد امیری دوومیدانی. پرتاب وزنه 36 تیم ملی والیبال نشسته مردان 37 سجاد مرادیان دوومیدانی. پرتاب وزنه 38 علی نجیمی دوومیدانی. دوی 400متر 39 محمد الوان پور دوومیدانی. پرتاب نیزه نقره 1 بهزاد عزیزی دوومیدانی. پرتاب نیزه 2 جلیل باقری دوومیدانی. پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 4 علی‌اصغر جوانمردی دوومیدانی.پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب دوومیدانی.پرتاب دیسک 6 زهرا صالحی دوومیدانی. پرتاب نیزه 7 نورمحمد آخی دوومیدانی. پرتاب دیسک 8 هاجر صفرزاده دوومیدانی. دوی 200متر 9 علی الفت نیا دوومیدانی. دوی 200 متر 10 سامان پاکباز دوومیدانی. پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تیراندازی . تپانچه بادی 10متر 12 داود علی قاسمی دوومیدانی. دوی صدمتر 13 هاشمیه متقیان دوومیدانی. پرتاب نیزه 14 اسدالله عظیمی دوومیدانی. پرتاب دیسک 15 صالح فرج زاده دوومیدانی. پرتاب وزنه 16 زهرا نعمتی تیروکمان. ریکرو انفرادی 17 اسدالله عظیمی دوومیدانی.پرتاب وزنه 18 فریبا زنده بودی شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان 19 امید کریمی ، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان 20 ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی شطرنج تیمی نابینایان و کم بینایان 21 نادر مردادی وزنه‌برداری 22 محمدرضا خیرالله‌زاده جودو 23 هاشم رستگاری دوومیدانی.دوی 400متر 24 هادی نوری و راضیه شیرمحمدی تیروکمان. تیم میکس کامپوند 25 محسن کائیدی دوومیدانی.پرتاب نیزه 26 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 27 جلیل باقری دوومیدانی. پرتاب وزنه 28 نقره تیمی جودوی نابینایان و کم بینایان 29 شاهین ایزدیار شنا. 400 متر آزاد 30 هاجر صفرزاده دوومیدانی. دوی 400متر 31 امان الله پاپی دوومیدانی. پرتاب نیزه برنز 1 حسن جانفشان تنیس روی میز 2 سید عرفان حسینی دوومیدانی.پرتاب نیزه 3 زهرا برناکی دوومیدانی. پرش طول 4 علی امیدی دوومیدانی. پرتاب نیزه 5 حامد امیری دوومیدانی. پرتاب دیسک 6 میثم بنی طباء جودوی نابینایان و کم بینایان 7 رضا غلامی جودوی نابینایان و کم بینایان 8 امید ظریف صنایعی دوومیدانی. 200 متر 9 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی. پرتاب نیزه 10 سولماز بازرگان دوومیدانی. پرتاب دیسک 11 احمد اوجاقلو دوومیدانی. دوی 200 متر 12 داودعلی قاسمی دوومیدانی. دوی 200متر 13 مهدی علیزاده دوومیدانی. پرتاب وزنه 14 مسعود حیدری دوومیدانی. پرتاب وزنه 15 حمزه محمدی وزنه‌برداری 16 امید جعفری جودوی نابینایان و کم بینایان 17 امید ظریف دوومیدانی. دوی صدمتر 18 علیرضا مختاری دوومیدانی. پرتاب دیسک 19 آرین لطفی دوومیدانی.پرتاب دیسک 20 فاطمه برقول شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان 21 لیلا زارعزاده شطرنج انفرادی نابینایان و کم بینایان 22 مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان 23 مجید کاکوش تیروکمان. رقابتهای w1 24 داودعلی قاسمی دوومیدانی. دوی 400متر 25 فرهاد کهریزی دوومیدانی.دوی 400متر 26 احمد اوجاقلو دوومیدانی. دوی 100 متر 27 هاجر صفرزاده دوومیدانی. 100 متر 28 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی.دوی 400متر 29 امیر خسروانی دوومیدانی.دوی 400متر 30 ژیلا یوسفی دوومیدانی. پرتاب دیسک 31 محمد خالوندی دوومیدانی. پرتاب نیزه

1397/07/19 5:01 PM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات دولت به تصویب رسید

واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات دولت به تصویب رسید

هفت ساعت پیش
تصویب خصوص سازی سرخابی ها توسط دولت ورزش سه

تصویب خصوص سازی سرخابی ها توسط دولت ورزش سه

هشت ساعت پیش
بررسی آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس ورزش سه

بررسی آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس ورزش سه

هشت ساعت پیش
اعلام اسامی مرحله اول اردوی آماده‌سازی قطر

اعلام اسامی مرحله اول اردوی آماده‌سازی قطر

نه ساعت پیش
21 بازیکن به اردوی مرحله اول تیم ملی دعوت شدند ورزش سه

21 بازیکن به اردوی مرحله اول تیم ملی دعوت شدند ورزش سه

نه ساعت پیش
ترابی رسما به پرسپولیس پیوست

ترابی رسما به پرسپولیس پیوست

نه ساعت پیش
فتحی با جپاروف هنوز به توافق نرسیده ایم ورزش سه

فتحی با جپاروف هنوز به توافق نرسیده ایم ورزش سه

یازده ساعت پیش
قطبی امشب از ایران می رود ورزش سه

قطبی امشب از ایران می رود ورزش سه

یازده ساعت پیش
قضاوت داوران ایران برای تیم ملی فوتبال قطر و چین خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

قضاوت داوران ایران برای تیم ملی فوتبال قطر و چین خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

دوازده ساعت پیش
بشار رسن حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس نشد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

بشار رسن حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس نشد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

سیزده ساعت پیش
مسابقات تکواندو گرنداسلم طلای نیم میلیاردی بر گردن مردانی اخبار ورزشی اخبار تسنیم

مسابقات تکواندو گرنداسلم طلای نیم میلیاردی بر گردن مردانی اخبار ورزشی اخبار تسنیم

شانزده ساعت پیش
بازیکن تیم فوتبال امید نفت آبادان درگذشت

بازیکن تیم فوتبال امید نفت آبادان درگذشت

شانزده ساعت پیش
لیست 23 نفره ایران اعلام نمی شود ورزش سه

لیست 23 نفره ایران اعلام نمی شود ورزش سه

شانزده ساعت پیش
سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان منصوب شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان منصوب شد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

شانزده ساعت پیش
زمان برگزاری دیدار ایران – صربستان مشخص شد ورزش سه

زمان برگزاری دیدار ایران – صربستان مشخص شد ورزش سه

هفده ساعت پیش
محمدی کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد ورزش سه

محمدی کشتی از این بلاتکلیفی ضرر خواهد کرد ورزش سه

هفده ساعت پیش
تقوی به تراکتورسازی لیست داد ورزش سه

تقوی به تراکتورسازی لیست داد ورزش سه

هجده ساعت پیش
میراسماعیلی برای ریاست جودو دورخیز کرد ورزش سه

میراسماعیلی برای ریاست جودو دورخیز کرد ورزش سه

هجده ساعت پیش
نویمایر هم با استقلال فسخ کرد و رفت! ورزش سه

نویمایر هم با استقلال فسخ کرد و رفت! ورزش سه

نوزده ساعت پیش
مسابقات تکواندو گرنداسلم آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت اخبار ورزشی اخبار تسنیم

مسابقات تکواندو گرنداسلم آرمین هادی‌پور به نشان برنز دست یافت اخبار ورزشی اخبار تسنیم

نوزده ساعت پیش