اسلامی مدال طلای دوی 1500 متر مردان را بر گردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

MehrNews

اسلامی مدال طلای دوی 1500 متر مردان را بر گردن آویخت خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

53 18- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 - تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 - عاطفه نقوی - شطرنج 21 - امید کریمی - شطرنج 22 - علیرضا مختاری - دوومیدانی 23 - هاشمیه متقیان - دوومیدانی 24 - وحید نوری - جودو 25- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W1 26- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F36 30 - شاهین ایزدیار - 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 - مهناز امینی - پرتاب نیزه 32 - امید ظریف صنایع - ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه 35- مهدی علیزاده 36- حامد امیری 37 - تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 - علی نجیمی - دوی 400 متر 39 - سجاد محمدیان - پرتاب وزنه 40 - امان الله پاپی - پرتاب نیزه 41 - حمید اسلامی - دوی 1500 متر نقره: 1 - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه 2 - جلیل باقری - پرتاب دیسک 3 - یوسف یوسفی - وزنه برداری 59 کیلوگرم 4 - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه 5 - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک 6 - علی الفت نیا - دو و میدانی 200 متر 7 - زهرا صالحی - پرتاب نیزه 8 - هاجر صفرزاده - دوی 200 متر کلاس T22 9 - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 - سامان پاکباز - کلاس F12 پرتاب وزنه 11 - سمیرا ارم - تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از جاکارتا ، در ادامه‌ رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی 2018، حمید اسلامی نماینده کشورمان در ماده دوی 1500 متر مردان کلاس T11 به مصاف حریفانش رفت که موفق به کسب مدال طلای مسابقات شد. اسلامی با ثبت حد‌نصاب 4 18 18 موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. دو دونده ژاپنی با رکوردهای 4 22 87 و 4 23 24 نقره و برنز این ماده گرفتند. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندوزی، به رقابت‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا ، در رشته دو‌و‌میدانی ماده پرتاب نیزه کلاس F56.57 سه نماینده کشورمان به‌نام‌های امان الله پاپی ، محمد خالوندی و محمد الوان پور، به رقابت با حریفانی از اردن ، امارات ، ویتنام ، برونئی، چین‌تایپه، سوریه ، ازبکستان ، چین، اندونزی ، قزاقستان و تایلند پرداختند که در‌نهایت پاپی به قهرمانی رسید و خالوندی نایب‌قهرمان شد. بهترین رکورد ثبت‌شده برای الوان پور 39.22 بود که در پرتاب دوم رقم خورد و او را در جایگاه هفتم حفظ کرد اما با توجه به اینکه الوان پور از کلاس پایین تر وارد رقابت شده بود، توانست با همین رکوردف مدال طلا را به خود اختصاص بدهد. از سوی دیگر محمد خالوندی توانست با پرتاب 48.01 بهترین رکورد را به‌نام خود ثبت کرده و در جایگاه سوم قرار بگیرد. در‌نهایت پاپی با پرتاب 48.60 یک رکورد خوب را به ثبت رساند و نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند 1 شاهین ایزدیار شنا 2 ساره جوانمردی تپانچه 50 متر P4 3 رقیه شجاعی تفنگ بادی ایستاده 10 متر 4 علیرضا قلعه ناصری پرتاب دیسک 5 یونس سیفی پور پرتاب وزنه کلاس F32 6 شاهین ایزدیار شنا 100 متر آزاد 7 امیر جعفری وزنه بردارری 59 کیلوگرم 8 عذرا مهدوی‌کیا دوومیدانی 1500 متر 9 وحید علی نجیمی دوومیدانی 200 متر 10 مهدی اولاد ماده پرتاب وزنه کلاس F11 11 محمدرضا احمدی پرتاب وزنه 12 ساره جوانمردی تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 13 شاهین ایزدیار شنا ماده 200 متر مختلط کلاس SM10 14 فرزاد سپهوند دوومیدانی پرتاب دیسک 15 روح‌الله رستمی وزنه‌برداری دسته 72 کیلوگرم 16 بتول جهانگیری پرتاب وزنه کلاس F33 17 حسین خرسند امیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F11 19 تیم شطرنج استاندارد بانوان 20 عاطفه نقوی شطرنج 21 امید کریمی شطرنج 22 علیرضا مختاری دوومیدانی 23 هاشمیه متقیان دوومیدانی 24 وحید نوری جودو 25 محمدرضا زندی تیروکمان کلاس W1 26 احسان موسی نژاد جودو وزن منهای 100 کیلوگرم 27 شاهین ایزدیار ماده قورباغه 100 متر کلاس SB9 28 عارف بهاروند ماده پرتاب وزنه کلاس F36 29 عارف بهاروند پرتاب وزنه کلاس F36 30 شاهین ایزدیار 50 متر کرال آزاد کلاس S10 31 مهناز امینی پرتاب نیزه 32 امید ظریف صنایع ماده دوی 400 متر کلاس T13 33 تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان 34 آرزو حکیمی پرتاب وزنه 35 مهدی علیزاده 36 حامد امیری 37 تیم ملی والیبال نشسته مردان 38 علی نجیمی دوی 400 متر 39 سجاد محمدیان پرتاب وزنه 40 امان الله پاپی پرتاب نیزه 41 حمید اسلامی دوی 1500 متر نقره 1 بهزاد عزیزی پرتاب نیزه 2 جلیل باقری پرتاب دیسک 3 یوسف یوسفی وزنه‌برداری 59 کیلوگرم 4 علی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه 5 جاوید احسانی شکیب پرتاب دیسک 6 علی الفت نیا دو‌و‌میدانی 200 متر 7 زهرا صالحی پرتاب نیزه 8 هاجر صفرزاده دوی 200 متر کلاس T22 9 نورمحمد آرخی ماده پرتاب وزنه کلاس F11 10 سامان پاکباز کلاس F12 پرتاب وزنه 11 سمیرا ارم تپانچه 10 متر بادی کلاس Sh1 12 هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس ادغامی F55.56 13 مختاری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 14 صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F34 15 زهرا نعمتی در ریکرو 16 فریبا زنده بودی شطرنج 17 تیم شطرنج مردان 18 تیم شطرنج بانوان 19 اسدالله عظیمی دوومیدانی 20 نادر مرادی وزنه‌برداری 21 هاشم رستگاری دوی 400 متر کلاسT37 22 تیم ملی والیبال نشسته بانوان 23 جلیل باقری 24 هاجر صفرزاده دوی 400 متر کلاس T12 25 تیم جودو نابینایان 26 شاهین ایزدیار ماده 400 متر آزاد کلاس S10 27 محمد خالوندی پرتاب نیزه برنز 1 سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه 2 زهرا برناکی پرش طول 3 حسن جانفشان تنیس روی میز 4 حامد امیری پرتاب دیسک 5 میثم بنی طبا جودو 60 کیلوگرم 6 رضا غلامی جودو 66 کیلوگرم 7 علی امیدی – دو‌و‌میدانی 8 امید ظریف صنایع T13 دوومیدانی 200 متر 9 داودعلی قاسمی T3– دو‌و‌میدانی 200 متر 10 احمد اجاقلو دوومیدانی 200 متر 11 عذرا مهدوی‌کیا پرتاب نیزه کلاس F12.13 12 سولماز بازرگان پرتاب دیسک 13 مسعود حیدری کلاس F12 پرتاب وزنه 14 حمزه محمدی وزنه‌برداری 15 مهدی علیزاده پرتاب وزنه 16 امید ظریف دوومیدانی 17 حسین خرسندامیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F51.52.53 18 آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11 19 فاطمه برقول شطرنج 20 لیلا زارع‌زاده برنز 21 شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان 22 مجید کاکوش تیراندازی با کمان 23 قاسمی دوی 400 متر کلاسT37 24 فرهاد کهریزی دوی 400 متر کلاس T36 25 هاجر صفرزاده ماده دوی 100 متر بانوان کلاس T12 26 شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F54.55 27 محسن کائیدی 28 ژیلا یوسفی پرتاب دیسک 29 محمد الوان پور = پرتاب نیزه

1397/07/19 5:28 PM

اخبار مرتبط

داغ ترین خبرها

سجاد مردانی به نیمه‌نهایی گرنداسلم راه یافت ورزش سه

سجاد مردانی به نیمه‌نهایی گرنداسلم راه یافت ورزش سه

یک ساعت پیش
سومی ستارگان ساری در کشتی آزاد باشگاه‌های جهان

سومی ستارگان ساری در کشتی آزاد باشگاه‌های جهان

دو ساعت پیش
صعود تکواندوکاران ایران به نیمه‌نهایی و یک‌چهارم گرنداسلم

صعود تکواندوکاران ایران به نیمه‌نهایی و یک‌چهارم گرنداسلم

سه ساعت پیش
رمضانپور و صباغ زاده قهرمان شدند ورزش سه

رمضانپور و صباغ زاده قهرمان شدند ورزش سه

سه ساعت پیش
کی روش عذرخواهی ام را پذیرا باشید!

کی روش عذرخواهی ام را پذیرا باشید!

سه ساعت پیش
کریمی برای مسابقات حساس از VAR استفاده کنید ورزش سه

کریمی برای مسابقات حساس از VAR استفاده کنید ورزش سه

هفده ساعت پیش
اصفهانیان بابت اشتباهات تاثیرگذار داوران از تیم‌ها و هواداران عذرخواهی می کنیم اخبار ورزشی اخبار تسنیم

اصفهانیان بابت اشتباهات تاثیرگذار داوران از تیم‌ها و هواداران عذرخواهی می کنیم اخبار ورزشی اخبار تسنیم

هفده ساعت پیش
لیگ کشتی آزاد باشگاه‌های جهان بابل بیمه رازی و نماینده ترکیه فینالیست شدند اخبار ورزشی اخبار تسنیم

لیگ کشتی آزاد باشگاه‌های جهان بابل بیمه رازی و نماینده ترکیه فینالیست شدند اخبار ورزشی اخبار تسنیم

هفده ساعت پیش
اعتراض استقلال به داوری‌ها به صورت مستند

اعتراض استقلال به داوری‌ها به صورت مستند

هجده ساعت پیش
باقری اجازه بدهید مدعی بمانیم ! ورزش سه

باقری اجازه بدهید مدعی بمانیم ! ورزش سه

نوزده ساعت پیش
لیگ برتر بسکتبال پیروزی پتروشیمی مقابل شیمیدر در وقت اضافه. ذوب‌آهن تنها میهمان پیروز اخبار ورزشی اخبار تسنیم

لیگ برتر بسکتبال پیروزی پتروشیمی مقابل شیمیدر در وقت اضافه. ذوب‌آهن تنها میهمان پیروز اخبار ورزشی اخبار تسنیم

نوزده ساعت پیش
شفر داوران آبی دوست ندارند، باید زرد بپوشیم ورزش سه

شفر داوران آبی دوست ندارند، باید زرد بپوشیم ورزش سه

نوزده ساعت پیش
حیدر سلیمانی گل استقلال به‌اشتباه مردود اعلام شد. اخراج صیادمنش درست بود اخبار ورزشی اخبار تسنیم

حیدر سلیمانی گل استقلال به‌اشتباه مردود اعلام شد. اخراج صیادمنش درست بود اخبار ورزشی اخبار تسنیم

نوزده ساعت پیش
انگیزه ویژه تیم تارتار برای دیدار با پرسپولیس عکس ورزش سه

انگیزه ویژه تیم تارتار برای دیدار با پرسپولیس عکس ورزش سه

نوزده ساعت پیش
لیگ برتر فوتبال زور استقلال به پدیده نرسید. توقف شاگردان شفر و یحیی به سود رقبا اخبار ورزشی اخبار تسنیم

لیگ برتر فوتبال زور استقلال به پدیده نرسید. توقف شاگردان شفر و یحیی به سود رقبا اخبار ورزشی اخبار تسنیم

بیست ساعت پیش
ذوب آهن اصفهان قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر والیبال بانوان شد

ذوب آهن اصفهان قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر والیبال بانوان شد

بیست و یک ساعت پیش
تساوی استقلال و پدیده در نیمه نخست

تساوی استقلال و پدیده در نیمه نخست

بیست و یک ساعت پیش
دورهمی قدیمی‌های استقلال در آزادی عکس ورزش سه

دورهمی قدیمی‌های استقلال در آزادی عکس ورزش سه

بیست و دو ساعت پیش
رونمایی از ترکیب پدیده مقابل استقلال ورزش سه

رونمایی از ترکیب پدیده مقابل استقلال ورزش سه

بیست و دو ساعت پیش
AFC پرسپولیس را 6 هزار دلار جریمه کرد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

AFC پرسپولیس را 6 هزار دلار جریمه کرد اخبار ورزشی اخبار تسنیم

یک روز پیش